• Taze
KABİN Endüstriyel Fan / Salınımlı / Dönen | 3 Hız | Zemin Ayakta | Yüksekliği Ayarlanabilir | Zemin Ayakta Fan | Evde / Ofiste

KABİN Endüstriyel Fan / Salınımlı / Dönen | 3 Hız | Zemin Ayakta | Yüksekliği Ayarlanabilir | Zemin Ayakta Fan | Evde / Ofiste

₺ 181.50

Hava soğutma fanımız, enerji tasarruflu bir fan ile sonuçlanan hassas Alüminyum-magnezyum alaşımlı yaprak / Seiko Plastik çelik yaprağa sahiptir, şantiye fanları, bu boyutta duran salınımlı bir fan için benzeri görülmemiş bir hava sirkülasyonu sağlar.Bu hava sirkülasyon fanı dakikada 1420 devirde döner, Akıllı / düşük gürültü / güç tasarrufu sağlar.Bu stand up fan, güçlü bir 3 vitesli motora ve ayarlanabilir bir stand yüksekliğine sahiptir, size hava akışı, hacim ve dolaşım üzerinde tam kontrol sağlar, Sessiz bir fan için en düşük hızı kullanır ve daha güçlü bir fan için daha yüksek hızlar kullanır.Hava sirkülasyonlu fan, çalışma alanınızda sabit bir hava akışı oluşturur, egzozu, dumanı ve tozu dışarı taşırken temiz, berrak havayı boşluğa geri döndürürken, Ağır hizmet tipi fan çalışma alanınızdaki hava kalitesini artırır.Bu yüksek güçlü fan, aradığınız en yüksek hava akışını ve yüksek hava sirkülasyon hızını yaratır, 10 metre uzun mesafeli hava beslemesi, her köşeye serin.Bu fan 3 m / 118.11 9.8 metrelik güç kablosu, dakikada 1420 devrimler Hız içerir Güç Kablosu Uzunluğu yüksekliği Fan Boyutu Fan yüksekliği cm/21.65 : 135cm/53.15 : L Net kapak çapı : 75cm/29,53 : 145cm/57.08 Ürün Açıklaması Adı : Kat fan Özellikler : Boyutu : S Net kapak çapı : .Motor 220 volt, 3 vites ayarlanabilir rüzgar hızında derecelendirilmiştir, Endüstriyel sınıf fan motoru, neredeyse hiç bakım gerektirmeyen yüksek hızlı hava sirkülasyonu anlamına gelir.Bu fan güçlü bir Alüminyum yaprak ve Plastik çelik yaprak kullanır, anında hava sirkülasyonu ve soğutma için mükemmel bir çözümdür. 4 kg kalınlığında taban, gerçek malzeme, kaymaz ve kararlı.Farklı ihtiyaçları karşılamak için geniş açılı sallama kafası.Bu endüstriyel sınıf duvar fanı, Endüstriyel, Ticari, Konut ve Sera dahil olmak üzere endüstriyel veya ticari ortamlarda havayı soğutmak ve sirküle etmek için mükemmeldir.Not : Her fotoğraf ayni alınır, ancak ışık, ekran ve kişisel renk farkı nedeniyle, renk farkı küçüktür, lütfen satın aldığınızdan emin olun.En iyi müşteri hizmetini sunuyoruz.Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bize e-posta ile ulaşın.Size 24 saat içinde cevap vereceğiz ve size mutlu bir yaşam diliyorum.

Detaylı özellikler

Size:
S
Net cover diameter:
55cm/21.65 in
Fan height:
135cm/53.15 in
Size:
L
Net cover diameter:
75cm/29.53 in
Fan height:
145cm/57.08 in
Power Cord Length:
3 m / 118.11 in
This fan contains a 9.8-foot power cord, Speed 1420 revolutions per minute.The motor is rated at 220-volts, 3 gears adjustable wind speed, The industrial grade fan motor means high velocity air circulation with little to no maintenance. :
This fan uses a strong Aluminum leaf and Plastic steel leaf, is the perfect solution for instant air circulation and cooling. :
4kg thick base, real material, non-slip and stable. Wide-angle shaking head to meet different needs. :
This industrial grade wall fan is perfect to cool and circulate air in industrial or commercial settings including, Industrial, Commercial, Residential, and Greenhouse. :
Note:
Each photo is taken in kind, but due to the difference in light, display and personal color, the color difference is small, Please rest assured to buy. :
We offer the best customer service. If you need help, please contact us by e-mail. We will answer you within 24 hours and I wish you a happy life. :

Birindeki katılımlar