• Taze
Polyester Meme Klip Zinciri Yaygın Olarak Kullanılan Emzik Klip Zinciri Güvenli Arabaları Bebek Arabası (Zürafa Desen, 60Cm1.

Polyester Meme Klip Zinciri Yaygın Olarak Kullanılan Emzik Klip Zinciri Güvenli Arabaları Bebek Arabası (Zürafa Desen, 60Cm1.

₺ 222.90

Basit Kullanım, Temizlenmesi Kolay, Herhangi Bir Zamanda Taşınabilir, Çok Uygun.Bebeğin Oyuncakları Sıralamayı, Düşünme Ve Uzuv Yeteneğini Egzersiz Yapmayı Öğrenmesine İzin Verin.Malzeme Güvenliği, Sağlıklı Ve Güvenli, Bebeğin Vücuduna Zarar Vermez, Mutlu Oynar.Arabalar, Güvenlik Koltukları, Ev Sandalyeleri Ve Diğer Yerler İçin Uygun Birçok Kullanım.Bebek Kullandığında Veya Oynadığında, Artık Su Isıtıcısını, Oyuncakları Kaybetme Konusunda Endişelenmenize Gerek Yok.Özellik : 1. Arabalar, Güvenlik Koltukları, Ev Sandalyeleri Ve Diğer Yerler İçin Uygun Birçok Kullanım.2. Bebeğin Oyuncakları Sıralamayı, Düşünme Ve Uzuv Yeteneğini Egzersiz Yapmayı Öğrenmesine İzin Verin.3. Bebek Kullandığında Veya Oynadığında, Artık Su Isıtıcısını, Oyuncakları Kaybetme Konusunda Endişelenmenize Gerek Yok.4. Malzeme Güvenliği, Sağlıklı Ve Güvenli, Bebeğin Vücuduna Zarar Vermez, Mutlu Oynar.5. Basit Kullanım, Temizlenmesi Kolay, Herhangi Bir Zamanda Taşınabilir, Çok Uygun.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Meme Klip Zincir Malzeme : Polyester Optioanl Tipi : #1, #2, #3 Boyutu : Yaklaşık. 60 X1.5 Cm / 23.6 X 0.6 İn Uygulama : Arabaları, Güvenlik Koltukları, Ev Sandalyeleripaket Listesi : 10 X Meme Klip Zinciri.

Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar