• Taze
Paslanmaz Çelik koyun Makası Bıçak Yüksek Sertlik Kesme Kesme Kesici için Yedek Koyun l Tımar(9-Diş Kavisli Bıçak (+Salıncak

Paslanmaz Çelik koyun Makası Bıçak Yüksek Sertlik Kesme Kesme Kesici için Yedek Koyun l Tımar(9-Diş Kavisli Bıçak (+Salıncak

₺ 41.10

UYGUN ALTERNATİFLER : Bu kesme bıçağı değişimi, kurulumu kolay eski veya kırık kesme bıçağı için mükemmel bir yedektir.Aralarından seçim yapabileceğiniz, farklı ihtiyaçlarınızı karşılayan 4 farklı özellik vardır.EVRENSEL kullanılan : Koyun kesme bıçağı, piyasadaki çeşitli koyun makasları için uygundur.Koyun, alpaka, lama ve kalın yünlü hayvan kılı bakımı için idealdir.UYGULAMA kapsamı : Keçi kesme bıçağı koyun veya diğer hayvan bakımı için uygundur, kullanımı basit, yüksek çalışma verimliliği.Üst tırtık, kesme hareketinin aktif yüzeyidir ve sabit bir rol oynar.DAYANIKLI MALZEME : Bu paslanmaz çelik bıçak üstün paslanmaz çelik malzemeden yapılmış, yüksek sertlik, korozyona kolay değil.Uzun ömürlü, üstün aşınma direnci ve ısıya dayanıklı, daha sert ve daha güçlü özelliklere sahip paslanmaz çelik bıçak.KESKİN KALIN : Gelişmiş kaplama ve ısıl işlem sayesinde, bıçaklar hassas kesim için keskin kalabilir ve bu da bıçakların ömrünü önemli ölçüde uzatır.1 13 Diş Bıçak (+ Swing) Bıçak (+ Salıncak Bıçak) 9 Diş Düz Bıçak Kavisli 9 Diş (+ Salıncak Bıçak) Kavisli Bıçak Kullanır Paslanmaz Çelik Renk : resim İlgili Makine gösterildiği Gibi : Yün makas İsteğe bağlı Özellikler : 13 Diş Düz Bıçak (+ Salıncak Bıçak) Koyun Clipper Blade Malzeme özellikler : Durumu : %100 Marka Yeni bir Öğe Türü : : : . 9 Dişli düz bıçak, sonbahar için geliştirilmiş bir tarak bıçağıdır grooming.It atları, sığırları ve diğer yağlı ve viskoz yünleri de kesebilir. 2. 9 Dişli kavisli bıçak nispeten tarak dişidir ve genellikle yün veya daha kalın kesmek için kullanılır wool.It sonbaharda saç kesimi için kullanılır.Koyun makası, kışın koyun güvenliğini sağlamak için bir yün tabakası bırakabilir. 3. 13 dişli düz bıçak bıçağı düz diş tasarımını benimser, bu nedenle yüne yapışması daha kolaydır.Tasarlanan bu çok acemiler hızlı doğrama işini kolay usta ve bu temelde bazı tecrübesiz acemiler yönelik değildir. 4. 13 dişli kavisli bıçak.Bilimsel olarak tasarlanmış kavisli tarak bıçağı kesimi en üst düzeye çıkarabilir efficiency.It yetenekli eller için uygun, solak ve sağlak olarak ayrılabilir.Paket listesi : 2 x Koyun Kesme Bıçağı.

Detaylı özellikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Sheep Clipper Blade
Material:
Stainless Steel
Color:
As picture shown
Applicable Machinery:
Wool shears
Optional Specification:
13 Tooth Straight Blade (+ Swing Blade) :
13 Tooth Curved Blade (+ Swing Blade) :
9 Tooth Straight Blade (+ Swing Blade) :
9 Tooth Curved Blade (+ Swing Blade) :
Uses:
1. The 9-tooth straight blade is an improved comb blade for autumn grooming. It can also trimming horses, cattle and other greasy and viscous wool. :
2. The 9-tooth curved blade is relatively comb-tooth, and is usually used for shearing wool or thicker wool. It is used for shearing in autumn. Sheep shearing can leave a layer of wool to insure sheep safety in winter. :
3. 13-tooth straight blade blade adopts straight tooth designed, so it is easier to stick to wool. This designed is mainly aimed at some inexperienced novices, so that novices can quickly master cutting skills and easy to operate. :
4. 13-tooth curved blade. The scientifically designed curved comb blade can maximize the cutting efficiency. It can be divided into left-handed and right-handed, suitable for skilled hands. :
Package List:
2 x Sheep Clipper Blade  :

Birindeki katılımlar