• Taze
JEYI SeaShark Alüminyum Alaşım Soğutucu M. 2 NVME Soğutma 1.5 mm/3.5 mm ile Yükseklik İletkenlik Silikon Gofret (1.5 mm kırmızı)

JEYI SeaShark Alüminyum Alaşım Soğutucu M. 2 NVME Soğutma 1.5 mm/3.5 mm ile Yükseklik İletkenlik Silikon Gofret (1.5 mm kırmızı)

₺ 32.07

Aletsiz yükleme ve boşaltma için herhangi bir aksesuar gerekmez ve önlükler ve kayışlar gibi yardımcı sabitleme parçalarının rahatsızlığı ortadan kaldırılır ve küçük bir alana kurulum gerçekleştirilir.Neredeyse kapsamlı kapsama alanı, temelde ısı dağılımını daha güçlü hale getirir.Isı iletimi ve ısı dağılımı performansını daha fazla hale getirmek için alüminyum gümüş macunla eklenen alaşımlı ısı dağılımı alüminyumunun profesyonel araştırması ve geliştirilmesi.İnce tasarım, sadece kurulum yüksekliğini artırmak 1.5 mm / 3.5 mm, yan kurulum genişliği 0.5 mm.ürün boyutu : 77mm * 23mm * 4mm (manuel ölçüm veya küçük bir hata).Not : Bu ürün sadece bir ısı emici, SSD dahil değildir.23mm 77mm * aksesuar araçsız yükleme ve boşaltma için gerekli olan 4 mm (manuel ölçüm ya da küçük bir hata) Özelliği : ve gibi önlük ve askıları gibi tamir yedek parça rahatsızlık ortadan kalkar, ve küçük bir alanda kurulum gerçekleşir * M. 2 soğutucu Modeli : Sea Shark Ürün boyutu ürün parametreleri : Marka : JEYİ Adı : : .Neredeyse kapsamlı kapsama alanı, temelde ısı dağılımını daha güçlü hale getirir.Isı iletimi ve ısı dağılımı performansını daha fazla hale getirmek için alüminyum gümüş macunla eklenen alaşımlı ısı dağılımı alüminyumunun profesyonel araştırması ve geliştirilmesi.İnce tasarım, sadece kurulum yüksekliğini 1.5 mm / 3.5 mm, yan kurulum genişliğini 0.5 mm artırın.Sınırlı alana sahip çoğu dizüstü bilgisayarı ve bilgisayarı kullanın.Kurulum yöntemi : 1. Isı iletken silikon yongayı sabit diskin 2 ana kontrolüne takın. Kuyruk hizalandıktan sonra sabit diski ısı emicinin bir tarafındaki oluğa yerleştirin, diğer tarafı hafifçe düzleştirin, kurulum tamamlandı Ürünler şunlardır : 1 * soğutucu 10 * Silikon Termal Ped.

Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar