• Taze
Ahşap Raybalama Aracı, Ahşap Matkap Ucu Ahşap Splitter Matkap Ucu Ahşap Delik Açıcı ağaç işleme aleti Taşıması Kolay Ev Bakımı

Ahşap Raybalama Aracı, Ahşap Matkap Ucu Ahşap Splitter Matkap Ucu Ahşap Delik Açıcı ağaç işleme aleti Taşıması Kolay Ev Bakımı

₺ 129.57

Matkap ucu özellikleri, her türlü elektrikli matkap için uygun, homojendir.Kesici kafa, kullanımı dayanıklı, yüksek sıcaklıkta söndürme işlemine sahip 45# yüksek karbonlu çelikten imal edilmiştir.Talaş kesme ve tempolu, talaş kaldırma pürüzsüz ve kullanım verimliliği yüksektir.Matkap ucu, doğru konumlandırma için sağdan konik kendinden kılavuzlu bir dişe sahiptir. 9 adet ağaç işleme matkap uçları, farklı özellikleri ile, farklı ihtiyaçlarını karşılayabilir.Özellik : 1. 9 adet ağaç işleme matkap uçları, farklı özellikleri ile, farklı ihtiyaçlarını karşılayabilir.2. Kesici kafa, kullanımı dayanıklı, yüksek sıcaklıkta söndürme işlemine sahip 45# yüksek karbonlu çelikten imal edilmiştir.3. Talaş kesme ve tempolu, talaş kaldırma pürüzsüz ve kullanım verimliliği yüksektir.4. Matkap ucu, doğru konumlandırma için sağdan konik kendinden kılavuzlu bir dişe sahiptir.5. Matkap ucu özellikleri, her türlü elektrikli matkap için uygun, homojendir.0 10mm / Ahşap Matkap Bit Material : 45# Yüksek Karbon Steel Drill Bit Model : özellikler : Öğe Türü : .0 39in12mm /.47in14mm / 0.0 55in16mm /.63in18mm / 0.0 71in20mm /.79in22mm / 0.87in25mm / 0.Uygulama 98in32mm / 1.26 ınscope : Karaağaç, dişbudak, sıkıştırılmış kurulu, sandal ağacı, yoğunluk kurulu, Paslanmaz Çelik, kalıp çelik, dökme demir, alüminyum alaşım, bakır, çelik levha Paket Listesi : 1 x Ahşap Matkap Bit Note : 1 Kapsam plastic Prohibited. Bu tip matkap kendinden kılavuzludur ve hız çok hızlı olmamalıdır2. Matkap ucu sıkışmış ve çok hızlı hız nedeniyle delinemez3. Yumuşak ağaç, sert ağaç (16 mm'nin altında bir matkap ucu kullanmanız gerekir), plastik kauçuk, poliüretan vb.Delebilir.Ancak metal malzemelerin delinmesi yasaktır. 4. 18 mm'nin üzerinde bir matkap ucu kullanırken, yüksek güçlü bir elektrikli matkap/şarjlı matkap / tezgah matkabı gereklidir (gerçek güç>800w)5. Kullanımdan sonra silerek temizleyin ve ömrünü uzatmak için pas önleyici yağ ile saklayın6. Kafası keskin, lütfen çocukların erişemeyeceği bir yere koyun7. Kesme kenarı bir kullanım süresinden sonra aşınır ve künt hale gelir, lütfen kullanmaya devam etmeden önce keskinleştirmek için çeşitli dosyalar kullanın.

Detaylı özellikler

Item Type:
Wood Drill Bit
Material:
45# High Carbon Steel
Drill Bit Model:
 
10mm / 0.39in :
12mm / 0.47in :
14mm / 0.55in :
16mm / 0.63in :
18mm / 0.71in :
20mm / 0.79in :
22mm / 0.87in :
25mm / 0.98in :
32mm / 1.26in :
Scope of Application:
Elm, ash, compressed board, sandalwood, density board, plastic
Prohibited Scope:
Stainless steel, die steel, cast iron, aluminum alloy, copper, steel plate
Package List:
9 x Wood Drill Bit :
1. This type of drill is self‑tapping, and the speed should not be too fast :
2. The drill bit is stuck and cannot be drilled due to the too fast speed :
3. It can drill softwood, hardwood (need to use a drill bit below 16mm), plastic rubber, polyurethane, etc. But it is prohibited to drill metal materials :
4. When using a drill bit above 18mm, a high‑power electric drill/charged drill/bench drill is required (actual power>800w) :
5. Wipe clean after use, and store with anti‑rust oil to extend life :
6. The head is sharped, please place it out of the reached of children :
7. The cutting edge will wear out and become blunt after a period of use, please use a variety of files to sharpen it before continuing to use it. :

Birindeki katılımlar