• Taze
Lofik Seyahat Açık Taşınabilir Katlanır Pet Köpek Taşıyıcı Kedi Taşıyıcı Pet Seyahat Çantası Pet Nefes Tote 17. 7x12. x14.

Lofik Seyahat Açık Taşınabilir Katlanır Pet Köpek Taşıyıcı Kedi Taşıyıcı Pet Seyahat Çantası Pet Nefes Tote 17. 7x12. x14.

₺ 107.97

Hafif ama dayanıklı, daha az sarsıntı, ısı yalıtımı ve ses geçirmez, çevre dostu m Takviyeli örgü hayvanınızın çivi veya diş katta yastıklı mat akciğer hasarı önleyebilir hayvan uzanmak için rahat bir yer ve bir sigara verir dayanıklı EVA , su geçirmez, pas-durmak için yüzey kayma Yapılan 7. YENİ YÜKSEK-KALİTELİ MALZEME bulunmalıdır. 【DELİCATED KATLANIR TASARIM】 Yumuşak kenarlar katlanabilir, böylece tüm taşıyıcı düzgün bir küçük pakete sığar-sadece üst ve alt fermuarlı together.it yatağın altında olduğu gibi çok az depolama alanında saklanacak veya seyahatiniz sırasında kartınızda taşıyacaktır.Bir evcil hayvan taşıyıcısını bir araya getirmek için sıkıştırın,katlanmış moda geri yüklemek için sıkıştırın, taşıması kolay, Çoğu Havayoluyla uyumlu. 【HER ZAMAN TEMİZ HAVA】 Çoklu havalandırma yuvaları hava akışı sağlar ve bu taşıyıcıyı serin ve nefes alabilir tutar, Şeffaf bir örgü kapı, dışarıdaki dünyaya göz kulak olmasını sağlar. 17.7 "uzunluğunda 12.5" yüksekliğinde 14.9 " genişliğinde, kediler, küçük köpekler ve diğer evcil hayvanlar için uygundur.15.0 Pound'a kadar küçük köpekler kediler ve diğer evcil hayvanlar taşıyabilir.Bu şık evcil hayvan taşıma çantası,sevimli evcil hayvanınız için tasarlanmıştır, Bu yardımla, dışarı çıkarken evcil köpeğinizi kaybetme konusunda endişelenmeyeceksiniz.

Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar