• Taze
3 M 2080 ScotchBlue Ressamlar Bant – 500 Paketi) -0.5 in. (G) x 10 inç. (L) Düşük, Orta Yapışma için Maskeleme Bandı Şeridi.

3 M 2080 ScotchBlue Ressamlar Bant – 500 Paketi) -0.5 in. (G) x 10 inç. (L) Düşük, Orta Yapışma için Maskeleme Bandı Şeridi.

₺ 21.03

Ressamlar Bandı : maskeleme bandı keskin boya çizgileri sunmak üzere tasarlanmıştır ve duvarlar, döşeme, cam ve diğer yüzeyler gibi çeşitli dokulu olmayan yüzeyler için idealdir. metal.It yüzeye zarar vermeden düzgünce çıkarılabilir (yapışkan kalıntı bırakmadan 14 güne kadar).Uygulamalar : pürüzsüz yüzeylere hızlı bir şekilde yapışan bu yapışkan bant, inşaat ve dekorasyon için kullanılabilir purposes.It DIY boyama görevlerinizde hassasiyet sağlar.Krep Kağıt Bant : akrilik yapışkan bant, eğrilere ve düzensiz yüzeylere iyi uyum sağlar.Bu güvenli serbest bırakma ressamının bandı, yeni boyanmış yüzeyleri, vinil kaplı duvar kağıtlarını, ahşap zeminleri ve sahte resimleri maskelemek için de uygundur.Maskeleme Bandı : UV koruma özellikleri ile tasarlanan bu maskeleme bandı dış mekan uygulamaları için uygundur.Özellikler : mavi renkli duvar maskeleme bandı şerit önlemleri 0.5 in.in genişlik ve 10 in.in uzunluk ve 0.0038 inçtir.kalın. 3 M 2080 Scotch Blue Ressamlar Bandı, keskin, net çizgiler elde etmenize yardımcı olur ve duvarınızı boyarken döşeme ve diğer yüzeyleri lekelerden ve sıçramalardan korur.Bu maskeleme bandı, yaratıcı olmanızı ve duvarlarınızı mükemmel bir şekilde dekore etmenizi sağladığı için DIY amaçları için uygundur.Bu akrilik yapışkan bandın krep kağıt desteği, kolay kullanım için uygunluk sağlar.Bu duvar maskeleme bandı, kavisli ve düzensiz yüzeylere mükemmel şekilde yapışır.Güvenli serbest bırakma bandı duvarlarda, dolaplarda ve ahşap zeminlerde kullanım için idealdir.Ürün Açıklaması : .Hassas Yüzeyler için Scotch Blue Ressamlar Bandı, çoğu taze boyada (24 saat), vinil kaplı duvar kağıdında, astarlanmış duvar kağıdında, ahşap zeminlerde ve suni boyalarda boya maskelemesi için ideal olan düşük-orta yapışma bandıdır. painting.It doğrudan güneş ışığında bile 60 güne kadar yüzeyden temiz bir şekilde çıkarılabilir.

Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar