• Taze
FSDGHSD Gümüş KT Kurulu Ekran Standı Katlanabilir Zemin Poster Tutucu Paslanmaz Çelik Reklam Destek Kurulu Burcu Standı (Boyut

FSDGHSD Gümüş KT Kurulu Ekran Standı Katlanabilir Zemin Poster Tutucu Paslanmaz Çelik Reklam Destek Kurulu Burcu Standı (Boyut

₺ 285.60

Katlanabilir poster standı : katlanabilir, taşıması kolay, yerden tasarruf.Taşınabilir zemin işareti standı : Sıkı işçilik, istikrarlı ve sağlam, dayanıklı.Poster standının kurulumu kolaydır ve herkes hızlı bir şekilde başlayabilir.Ve saklamak için çok uygundur.Paslanmaz çelik tek taraflı poster standı, arka panelli.Ticari sergiler, fuaye, resepsiyon alanı, sergi salonu, restoran, alışveriş merkezi, ofis, okul ve diğer halka açık etkinliklerde yaygın olarak kullanılan çok işlevli poster standı.İç ve dış mekan için sağlam yüzey use.It reklamları, duyuruları, broşürleri, broşürleri vb. Görüntüleyebilir.ofis, otel, kütüphane, okul, kilise, restoran, bar, sergi, fuar, fuar, düğün etkinlikleri vb.İçin ideal olan açık ve etkili.Bu nedenle, promosyonu yapmak için iyi bir ekran ekipmanı seçin better.It bu poster zemin standı ile promosyonlarınızı veya fırsatlarınızı tanıtmak artık kolay ve ucuzdur.78 cm Çerçeve boyutu : 80 cm 60*, Poster üretim boyutu : 58*, Poster standı yükseklik : 88cm 120cm Frame boyutu : 90cm 60*, Poster üretim boyutu : 58*, Poster standı 130cm Frame boyutu : 80*120 cm, Poster üretim boyutu : 118cm 78*, Poster standı yükseklik : 140cm Applicable sahneler : ticari fuar, fuaye, resepsiyon alanları, sergi salonları, restoranlar, alışveriş merkezleri, ofisler, okullar ve diğer kamu olaylar yükseklik : Gümüş Şartname malzeme : Paslanmaz steel Style : Tek taraflı ekran poster Colour : : .Rolü : posterler, reklamlar, menüler, duyurular, yol tarifleri vb.Için çok uygundur.Paket içerir : 1x poster standı(Arka panel ile)1x kullanım kılavuzumüşterilerimize en iyi ürünleri ve müşteri deneyimini sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.İçtenlikle ürünlerimizin tadını çıkarabileceğinizi ve bizden mutlu alışveriş deneyimleri yaşayabileceğinizi umuyoruz.Sevgili!Eğer hoşuna giderse, bir tane almayı düşünebilirsin.Herhangi bir endişeniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Engin ovalama denizinde buluşabilmek bir tür kaderdir ve sevmek en önemli şeydir.

Detaylı özellikler

Frame size:
60*80cm, Poster production size
Frame size:
60*90cm, Poster production size
Frame size:
80*120cm, Poster production size
Applicable scenes:
trade exhibitions, foyers, reception areas, exhibition halls, restaurants, shopping malls, offices, schools and other public events.
Role:
very suitable for posters, advertising, menus, announcements, directions, etc.
The package includes:
1x poster stand(With backplane) :
1x instruction manual :
We are doing our best to provide our customers with best products and customer experience.We sincerely hope that you can enjoy our products and have happy shoppoing experiences from us. :
Dear! If you like it, you can consider taking one. If you have any concerns, please feel free to contact us. It’s a kind of fate to be able to meet in the vast scouring sea, and liking is the most important thing :

Birindeki katılımlar