• Taze
HJUIK Dizüstü Dizüstü Kablo Kilidi Güvenlik Anti-Hırsızlık Şifreli şifreli kilit ile Yapıştırıcı Güvenlik Plakası (Renk: Siyah)

HJUIK Dizüstü Dizüstü Kablo Kilidi Güvenlik Anti-Hırsızlık Şifreli şifreli kilit ile Yapıştırıcı Güvenlik Plakası (Renk: Siyah)

₺ 95.10

-360 derece dönebilen kilitleme kafası, rahat kullanım. - Evrensel güvenlik kablosu, son derece güçlü ve dayanıklı çelik kablodan yapılmış, 6 metrelik kablo uzunluğunda bir güvenlik yuvası ile donatılmış çoğu dijital cihaz için uygundur. - Kilidi kolayca takmak ve almak kolay kullanım.Anahtarsız 4 haneli şifreli kilit. - Kablo bağı uzunluğunu ayarlayabilirsiniz, saklamak kolay. - Kurulumu kolay ve hırsızlık caydırıcı.Çoğu dizüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, projektör, LCD ve plazma ekran için kullanılabilir. (Varsayılan şifre : 0000)efekt ve Müzik içeren özellikler : Parola : 4 Nedeniyle ışık ve ekran ayarı fark ekrandan çıkın, kalemin rengi farklı manuel ölçüm nedeniyle küçük boyutlar farklılık izin Lütfen fotoğrafı resimlerden biraz farklı olabilir 1 x Laptop Tuş Lock1 x güvenlik plates3 x gaskets Only yukarıdaki paket içeriği diğer ürünleri efekt ve Müzik içeren Not dahil değildir dahil Uygulama : dizüstü Bilgisayar, monitör, projector Colour : Siyah + Silver Material : Çinko alaşım + steel Size : 1,9 Metre efekt ve Müzik içeren Paket : basamak.

Detaylı özellikler

Password:
4 digits (the default password is 0000)
Application:
laptop, monitor, projector
Colour:
Black + Silver
Material:
Zinc alloy + steel
Size:
1.9Meter
▶Package included:
1 x Laptop Key Lock :
1 x safety plates :
3 x gaskets :
Only the above package content, other products are not included :
▶Note:
●Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures :
●Please allow slight dimension difference due to different manual measurement :

Birindeki katılımlar