• Taze
Rotary Dövme Makineli Tüfek Shader Liner Selflock Dövme Kavrama Tüp 25mm Silikon Sapları Kapak Dövme İpuçları 5F 5R (Siyah)

Rotary Dövme Makineli Tüfek Shader Liner Selflock Dövme Kavrama Tüp 25mm Silikon Sapları Kapak Dövme İpuçları 5F 5R (Siyah)

₺ 38.97

1.Hafif ve Sessiz : Bu makine çalışırken neredeyse sessizdir, düşük titreşimler üretir, sadece 150 gram ağırlığındadır. 2.Yüksek Kalite : En yüksek verimlilik, düşük inductance.No manyetik dişli, düşük kütle ataletinden yüksek hızlanma.Yüksek güvenilirlik, düşük elektromanyetik girişim. 3.Ergonomik Tasarım : Makine, saatlerce dövme yaparken tutmayı kolaylaştıran sağlam rulmanlar ve dayanıklı parçalardan oluşan olağanüstü ergonomik bir tasarıma sahiptir. 4.Döner Dövme Makinesi, dövme sanatçıları düşünülerek tasarlanmış ve en kaliteli malzeme ve bileşenlerden üretilmiştir available.It astar,gölgeleme ve renklendirme için iyi çalışır. 5.Geniş Uyumluluk : Tüm standart kulpları, tüpleri, iğneleri ve güç kaynaklarını klipsli olarak kabul eder.Klip kablosu bağlantıları ve çoğu 3-9 V güç kaynağı ile çalışır.Alu alaşım dövme kavrama, döner dövme makinesi kiti ile 2 adet paslanmaz dövme ipuçları.Döner Dövme Makinesi Özellikleri : 1. Hafif : 150g 2. Sessiz ve Düşük titreşimli3. Standart kulpları, tüpleri ve iğneleri kabul eder4. Çoğu 3-9 V 5 güç kaynağıyla çalışır. Boyutu : 2.5 cm * 8.2 cm6. Malzeme : alaşım 7. Renk : Siyah/Yeşil/Pembe Dövme Kavrama,İpuçları,Dövme Grı Kapağının Özellikleri : 1. Tipi : Kendinden kilitleme dövme kavrama ile kavrama durumda, ve 2 adet dövme ipuçları ile (5 R,5 F) 2. Malzeme : Alüminyum alaşım dövme kavrama, 304 çelik dövme ipuçları, silikon dövme kavrama kapağı n3. Dış çap : Kavrama : 25mm, Kapak : 30mm, Uçlar : 8mm.4. Dövme ipuçları (5 R , 5 F) 5. Renk : Siyah dövme kavrama Açıklamaları : 1. Döner Dövme Makinesi, dövme sanatçıları düşünülerek tasarlanmış ve en kaliteli malzeme ve bileşenlerden üretilmiştir available.It astar,gölgeleme ve renklendirme için iyi çalışır. 2. Hafif ve Sessiz : Bu makine çalışırken neredeyse sessizdir, düşük titreşimler üretir, sadece 150 gram ağırlığındadır. 3. Ergonomik Tasarım : Makine, saatlerce dövme yaparken tutmayı kolaylaştıran sağlam rulmanlar ve dayanıklı parçalardan oluşan olağanüstü ergonomik bir tasarıma sahiptir. 4. Yüksek Kalite : En yüksek verimlilik, düşük inductance.No manyetik dişli, düşük kütle ataletinden yüksek hızlanma.Yüksek güvenilirlik, düşük elektromanyetik girişim. 5. Geniş Uyumluluk : Tüm standart kulpları, tüpleri, iğneleri ve güç kaynaklarını klipsli olarak kabul eder.Klip kablosu bağlantıları ve çoğu 3-9 V güç kaynağı ile çalışır. 6. Alu alaşım dövme kavrama, döner dövme makinesi kiti ile 2 adet paslanmaz dövme ipuçları.Paket içeriği : 1 x Roatry dövme makinesi (Seçtiğiniz renk) 1 x dövme kavrama 1 x dövme kavrama kapağı 2 x dövme ipuçları(5 R ve 5 F) 1 x dövme saklama kutuları.

Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar