• Taze
Antika Ahşap Dikiş Sepeti – 3 Katmanlı DIY Örme Malzemeleri Organizatör Dikiş Kutusu 3 Çekmeceli düğün hediyesi 11. 8x8x11.

Antika Ahşap Dikiş Sepeti – 3 Katmanlı DIY Örme Malzemeleri Organizatör Dikiş Kutusu 3 Çekmeceli düğün hediyesi 11. 8x8x11.

₺ 134.97

Uzun süreli depolama sağlamak için sağlam ahşaptan yapılmıştır;Resimde gösterilen dikiş seti dahil değildir.Kendi dikiş kitinizi özelleştirmenizi sağlar.Bu saklama kutusu taşınabilir, her yerde taşımak için uygun hale.Boyutlar : 11.8 (L) x 8(W) x 11.4 (H)İnç.Bir hediye yaptı : Neredeyse her yaş ve durum için ideal hediyeler-Kızlar, erkekler, gençler, anne, erkekler, kadınlar, zanaatkarlar, kampçılar, gezginler, kanalizasyon, yeni başlayanlar, anneler, terzi, giysi tamiri, eş,arkadaşlar, büyükanne kendiniz bile.Okulda, kolejde, evde, kampta, hatta acil durumlarda kullanın.Herhangi bir dikiş sevgilisi için kesinlikle ideal mükemmel bir hediye.Ürün açıklamasısadece bir dikiş sepeti; Resimde gösterilen dikiş seti dahil değilmoda acil durumunuz var, ancak dikiş araçlarınızdan herhangi birini bulamıyor musunuz?daha fazla kendinizi yormayın, bu saklama kutusu tüm dikiş öğelerinizi tek bir yerde saklamanıza izin verir, böylece aletlerinizin nerede olduğunu her zaman bilirsiniz.Dikiş aletlerinizi bir daha asla kaybetmeyin.Ürün Bakım ipuçları : Güneşe maruz bırakmayın ve nemden kaçının.Arada sırada içerideki eşyaları çıkarın ve temiz bir bezle silin.Havalandırma, kutuyu kuru ve temiz tutacak ve bu da kutunun ömrünü uzatacaktır.

Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar