• Taze
Seçkin Pentax Dijital Fotoğraf Makineleri için Hızlı Seyahat Şarj Cihazı ile 3'lü Paket D-LI109 Yüksek Kapasiteli Yedek Piller.

Seçkin Pentax Dijital Fotoğraf Makineleri için Hızlı Seyahat Şarj Cihazı ile 3'lü Paket D-LI109 Yüksek Kapasiteli Yedek Piller.

₺ 179.97

Aşağıdaki Modellerle tam Uyumlu : Pentax K-70, K-R, K-2, K-30, K-50. Paket İçerir : . 3-Pack D-LI109 Yedek Yüksek Kapasiteli Şarj Edilebilir Pil, Lityum İYON Hiçbir Bellek Tasarımı.Deluxe Seyahat Hızlı Şarj Cihazı, AC/DC Adaptörü ve Euro Seyahat Fişi Adaptörleri içerir.Paket İçerir : Mini Seyahat Tripod, Temizleme Kiti, Ekran Koruyucular.Fanta Sales 30 Günlük %100 Memnuniyet Garantisi ile desteklenmektedir. Sorunsuz İade ve Geri Ödeme.Ultra Pro 3 Pil ve Şarj Kiti ile gün boyu (ve daha uzun süre) çekim yapmaya devam edin.Üç (3) uzun ömürlü yüksek kapasiteli pil, kompakt bir AC / DC seyahat şarj cihazı ve ek kullanışlı aksesuarlarla kameranızdan en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.Pillerimiz OEM spesifikasyonlarını karşılar veya aşar ve lityum iyon teknolojisine sahiptir, bu nedenle endişelenecek hafıza etkisi yoktur.Otomatik voltaj regülasyonu, termal devre koruması ve daha fazlası dahil olmak üzere en yeni akü teknolojileri yerleşiktir.Piller ve şarj cihazı bir yıllık garanti kapsamındadır, böylece güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar